wtorek, 16 lutego 2016

Wątpliwości , życiowe rozterki i o tym co było , gdy mnie nie było .Przygodę z blogiem zaczynam od nowa , wiec zniknęły wszystkie stare posty . Myślę , że to był dobry krok , wiele się zmieniło w ciągu mojej nieobecności i rozdział sprzed  2-3 lat warto już zamknąć . Teraz przede mną nowe plany , nowe marzenia , nowe sprawy . Przede mną poważne zmiany ... planowanie ślubu , budowa domu i to wszystko póki co przerasta moje wyobrażenia, bo to wcale nie tak łatwo jak się wydawało te kilka lat temu . Cóż może być trudnego w wyjściu za mąż , w wybudowaniu domu , przecież to pestka ! ....... no tak może i jest , ale to chyba w filmach .... rzeczywistość wygląda inaczej .

Weźmy pod lupę ślub .... z założenia ma być to najpiękniejszy dzień dla pary młodej , a kto z Was brał już ślub to na pewno wie , że para młoda to najchętniej by wyjechała daleko stąd na czas tego ślubu i wróciła po całym zamieszaniu . Chodzi tu przede wszystkim o ilość załatwień : kościelnych (są to ciężkie sprawy a w gruncie rzeczy powinien to być najmniejszy problem , ale co parafia to inny proboszcz a co proboszcz to inne perypetie ) , lokal, menu , samochód , obrączki i długga długga lista, na której szczycie na samym czubku znajduje się magiczne słowo : SUKIENKA ...
Niedługo kopnie mnie ten zaszczyt i będę musiała udać się na jakieś wstępne ''oględziny'' sukienek i ta sprawa nie daje mi spać po nocach . Nie mam zielonego pojęcia jaką sukienkę wybrać , czy ma być to skromna sukienka czy może zaszaleć ? Wiem jedno przyjęcie weselne będzie skromne , bez fajerwerków i będzie w nim brała udział tylko najbliższa rodzina czyli w gruncie rzeczy garstka osób a wynika to chyba z braku zamiłowania do typowych wielkich , hucznych wesel. Małe , kameralne przyjęcie w zupełności mnie zadowoli.

Czy jest tu wśród Was , ktoś kto planuje ślub ? Dajcie znać , łączmy się w bólu :) , może to wszystko zabrzmiało jak narzekanie , ale kto nie jest załamany jak nagle spada na głowę tyle różnych załatwień.

Posty będą się ukazywać regularnie , więc tematyka ślubu będzie się na pewno przewijać jeszcze nie raz . Póki co kończę na dziś . Poniżej znajdziecie jeszcze kilka zdjęć z ostatniego czasu , a po więcej zapraszam na mój instagram : https://www.instagram.com/lejdistyle/ .

                                                                   / dobre selfie nie jest złe :) /                                                             


                                           
                                        / powrót do dziecięcych czasów - uwielbiam tą ozdobę do włosów /

                                                                                 PA !

1 komentarz:

 1. Proporcionamos medicamentos para el tratamiento de varios problemas de salud, mediante el uso de un medicamento que ya se suministra con el grano puede curar completamente la enfermedad.

  Obat Epilepsi

  Obat Jantung Bocor Anak

  Obat Lipoma

  Obat Gerd

  OdpowiedzUsuń